BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mergvakario Zaidimai

Mergvakario zaidimai, kurie yra tradicinio tipo mesti nuotakos. Paprastai vyksta vakare, naktį prieš vestuves. Tai dažnai mestas tarnaitė ar svočia ir ji rengia planus ir vykdo renginio. Dalis, kad ateina su tema, svečių sąrašą ir renginio vieta.
Nėra vyrams leidžiama šiai šaliai, todėl nuotakos geriausias drauges ateiti ir gauti šiek tiek laukinių jai paskutinę naktį laisvės. Dažnai vyksta šalis šeimininkė namuose ar iš bare. Bet ne vištų naktį būtų visiškai be kai kurių vištų naktį geriamojo žaidimai! Yra geresnis būdas sumažinti ir prarasti zahamowań nei žaisti keletą geriamojo žaidimai.
Vienas mėgstamų geriamojo žaidimas yra klasika, buvo aplink tam tikrą laiką. Tai yra viena iš vištų naktį geriamojo žaidimus, kurie yra visiems mėgstamiausių. Ji yra skirta, kad visi galėtų sužinoti šiek tiek apie visiems ir galbūt išmokti kelis kartus giliai tamsoje paslaptis. Tai puikus būdas obligacijų ir šiek tiek pasilinksminti šiame procese. Kaip tu žaidi yra gana lengva, kai taisyklės yra paaiškinta, galite gauti teisę į geriamojo. Žaidimas yra vadinamas I Niekada.
Šiame mergvakario zaidimai, arba nuotaka ar šeimininkė prasideda. Jie pradėti, sakydamas: „Aš niekada” ir tada jie pasakyti, ką jie iš tikrųjų niekada baigti sakinį. Jei visi aplink juos taip pat niekada padarė, nieko neįvyksta. Bet jeigu jūs iš tikrųjų padarėte, turite imtis gėrimas. Pavyzdžiui, šeimininkė pradeda ir sako: „Aš niekada nebuvo vienos nakties”.
Kiekvienas kitas, kuris niekada nebuvo vienos nakties nieko nedaro, bet jei buvo gerti. Tai gali gauti visi juokiasi ir kai kurie juokingi pasakojimai, kai šalis poilsio nori išgirsti informaciją. Žaidimas paprastai eina raundų, kai nuotaka ar šeimininkė pradėti jį išjungti ir tada jis ir toliau aplink stalą laikrodžio
Kitas labai vištų naktį geriamojo žaidimai yra dar vienas klasikinis, Truth or Dare.Asmuo, pradedant išjungti, vėl šeimininkė ar nuotaka pasirenka įpėdinis pirmoji auka. Jie klausia, „Truth or Dare” prastas auka turi pasirinkti, kuris iš jų turi būti. Jie turės atsakyti į klausimą klausiančiojo pasirenkant, ar daryti klausiantysis pasirinkti Dare. Tai gali būti juokinga, šiek tiek nepadorus ar nepatogus. Daugiau vaizduotės yra naudojama, tuo daugiau malonumo žaidimas. Jei nukentėjusysis jaučiasi pernelyg nepatogu laikytis su juo, nors ji kenčia pasekmes, kurios paprastai reiškia, ji turi imtis itin stipri arba ypač šlykštus fotografiją. Kad gali būti beveik toks pat įdomus kaip savo originalaus užduotį sėkmingai. Mergvakario zaidimai plius šių vištų naktį geriamojo žaidimus, tuo daugiau alkoholio suvartojama, daugiau laukinių jis yra linkęs gauti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą